Sports Nutrition Weekend


Sports Nutrition Weekend
Turkey Health and Sports Forum ‘‘ Sports Nutrition Weekend ’’ Farklı ve Yeni Bir Bakış Açısıyla Türkiye’de Bir İlk Olarak Gerçekleşti! Zengin ve çeşitli içerikleriyle ziyaretçilerine unutulmaz bir deneyim yaşatan THSF "Sports Nutrition Weekend" Türkiye’de alanında bir ilk olmuştur. 27 Ocak 2018 tarihinde İstanbul Radissonblu Otel Şişli’de düzenlenen Türkiye’nin en kapsamlı zirvesi, sektörün anahtar isimlerini bir araya getirerek sektörün ihtiyaçlarına göre yeni bir konseptle gerçekleşti.

Neler Sunuyor

Etkinlik boyunca gerçekleşen workshoplar, ara aktiviteler ve sahne Showları ile gün boyunca hem yenilenmiş hem de zinde kalmayı sağlamıştır. Birbirinden ünlü isimlerin katıldığı bu zirvede beslenme adına a dan z ye herşeyin tartışıldığı ve sağlıklı yaşamın temelini oluşturan beslenmeye ait tüm püf noktalar katılımcılara aktarıldı.

Türkiye’de sağlıklı yaşam ve beslenme konusunda alanında uzman olan isimlerin konuşmacı olduğu paneller, Sporcu Beslenmesinin bilimsel yönlerinin aktarıldığı oturumlar ile ses getirecek dev bir organinazyon haline gelmiştir.

Sports Nutrition Weekend 2019 için bizi takipte kalın..