Uluslararası Belgelendirme


Uluslararası Belgelendirme


Spor Endüstrisi gerçekleştirmiş olduğu Uluslararası anlaşmalar gereği tüm dünyada kabul gören sertifiları vermeye yetkilidir. Spor Endüstrisi’nin düzenlemiş olduğu eğitimlere katılanlar dünyanın en üst düzey kurumları tarafından belgelendirilicektir.


Avrupa Birliği Onaylı


Spor Endüstrisi’nin düzenlediği eğitimlere katılanlar dünyanın 56 ülkesinde geçerli AB Yaşam Boyu Öğrenme Programı onaylı belgesine sahip olacaktır. Belgelendirme Avrupa Mesleki Yeterlilik Kurumunun ( AYÇ ) referanslandırmasını sağlayan ve EuropeActive’ in Türkiye temsilciliğini sağlayan TREPS ( Turkish Register of Exercise Professionals) tarafından yapılacaktır. Programlara katılan adaylar EREPS( European Register of Exercise Professionals ) AB Hayat Boyu Öğrenme Programı dahilinde sertifikaya sahip olacaktır.


Eat Right ( Academy of Nutrition and Dietetics Onaylı )


Spor Endüstrisi , bir ilki gerçekleştirecek merkezi Amerika’da bulunan ve bir çok üniversitenin ve üst düzey kurumların akreditasyonlarını aldığı dünyada Beslenme ve Diyetetik’ te standartları ve yetkinlikleri belirleyen en üst kurum olan Commission on Dietetic Registration tarafından akrediteli uluslararası belgeye sahip olacaktır. Spor Endüstrisi’nin düzenlediği tüm eğitimler aynı zamanda Academy of Nutrition and Dietetics tarafından onaylanarak kredilendirilmiştir.


BDA ( The Association of UK Dietetians) Onaylı


Gerçekleştirmiş olduğumuz Spor Beslenmesi Uzmanlık sertifika programı İngiltere Diyetisyenler Birliğinin oluşturduğu Sports and Exercise Nutrition Register tarafından onaylı ve akreditelidir.